243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hegyvidéki táj kastéllyal

414. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Hegyvidéki táj kastéllyal

olaj, farost

35*49,5 cm

j.k.l.: MCP