243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szentségtartó szekrény

793. Szentségtartó szekrény

Burma, 19. sz. vége, festett, aranyozott, faragott fa, színes üveg díszítéssel, 7 fiókkal, hátoldalán kétfelé nyíló ajtóval

155*154*86 cm