243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

715. Kandalló óra

francia, 1800 körül, felesütős szerkezet, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, zománcozott Paris feliratú számlappal, ingával, felhúzókulccsal, működőképes

33*25*10 cm