471. Batthyány Gyula, gróf (Ikervár, 1887 - Budapest, 1959)
Lóversenyen, 1912 körül
olaj, vászon
54*54 cm
j.n. Proveniencia: Kieselbach Tamás gyűjteményéből
Galéria, 1997, kat. 7. kép Molnos Péter: