243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lóversenyen, 1912 körül

471. Batthyány Gyula, gróf (Ikervár, 1887 - Budapest, 1959)

Lóversenyen, 1912 körül

olaj, vászon

54*54 cm

j.n. Proveniencia: Kieselbach Tamás gyűjteményéből

Galéria, 1997, kat. 7. kép Molnos Péter: