243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód

682. Komód

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, bronz veretekkel, felül két fiókkal

86*110*58 cm