243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tál

821. Tál

Kína, 1700 körül, Kangxi periódus (1662-1722), festett, aranyozott porcelán, máz alatti és feletti virágos dekorral, apró peremhibával

11,3*26,7 cm