765. Íróasztal
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felépítmény faragott díszítéssel, jobb oldalán beépített páncélszekrény jelzett: Franz von Wertheim és Friedrich Wiese
108*155*81 cm