243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Íróasztal

765. Íróasztal

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felépítmény faragott díszítéssel, jobb oldalán beépített páncélszekrény jelzett: Franz von Wertheim és Friedrich Wiese

108*155*81 cm