243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hullámok, 1978

628. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)

Hullámok, 1978

akvarell, papír

100*220 mm

j.j.l.: Lossonczy Tamás 1978