243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Íróasztal és szék

726. Íróasztal és szék

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, mahagóni, jávorfa intarziával, lábain öntött sárgaréz veretekkel, tetején üveglappal, kis sérüléssel, felújított

asztal: 75,5*112,5*63,5 cm; szék: 95,5*47,5*44,5cm