243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágzó kert

504. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)

Virágzó kert

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.f.: Szegedi Maszák Leona