243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könnyező nő, 1926

539. Varga Albert (Budapest, 1900 - Párizs, 1940)

Könnyező nő, 1926

olaj, vászon

41*33 cm

j.j.l.: Varga A. 926 Paris