243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári virágkosár

463. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Nyári virágkosár

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Belányi

keret sérült