243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lovasok a vízparton

579. Vinkler László (Szabadka, 1912 - Szeged, 1980)

Lovasok a vízparton

akvarell, tus, papír

420*600 mm

j.j.l.: Vinkler László