243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kompozíció, 1993

613. Bartha László (Kolozsvár, 1908 - Kőszeg, 1998)

Kompozíció, 1993

monotípia, papír

280*410 mm

j.j.l.: B. L. 93