243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

679. Tálalószekrény

Kolozsvár, 1885 körül, Bak Lajos munkája, faragott, esztergált, festett fenyőfa, sérült

228*140*66 cm

testvér darabja reprodukálva: Matúš Dulla et al.: Great Villas of Slovakia, 2010