243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lantóra

751. Lantóra

francia, 1820 körül, márvány, tűzaranyozott és aranyozott bronz óratest,zománcozott arab számos számmezőkkel, ingával, kulccsal, szerkezet tisztításra szorul

48*20*13 cm