243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Piac Nagybányán

562. Sztelek Norbert (Pusztaszentjakab, 1884 - Nagybánya, 1956)

Piac Nagybányán

pasztell, papír

50*60 cm

j.b.l.: Sztelek