243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fellépés után

623. Gyémánt László (Budapest, 1935 - )

Fellépés után

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Gyémánt