243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép, 1963

522. Bartha László (Kolozsvár, 1908 - Kőszeg, 1998)

Önarckép, 1963

olaj, vászon

90*72 cm

j.j.l.: Bartha László 1963