243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Árkádiai jelenet

517. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Árkádiai jelenet

pasztell, papír

32*25 cm

j.b.l.: Jándi