243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Duna-part a Margit híddal

609. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

Duna-part a Margit híddal

akvarell, papír

320*485 mm

j.j.l.: Diósy Antal