243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fonó asszonyok, 1925

581. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Fonó asszonyok, 1925

akvarell, papír

555*390 mm

j.b.l.: Ruttkay 925