243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lányportré, 1958

625. Sváby Lajos (Abádszalók, 1935 - )

Lányportré, 1958

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Sváby 1958 XI

sérült