243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szamuráj

823. Szamuráj

Japán, 19. sz. eleje, Utagawa Kuniyosi (1798-1861), színes fametszet, papír, jelzett, foltos

34*23 cm