243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Anya gyermekével

503. Pauw, René de (Pittem, 1887 - Brüsszel, 1946)

Anya gyermekével

olaj, farost

50*49 cm

j.b.l.: R. de Pauw