243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Congkapa

806. Congkapa

Mongólia, 19. sz. eleje, bronz, tűzaranyozással, díszes cizellálással, lótusztrón fenéklemez és kard hiány, megkopva

m: 10 cm