243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szeles idő

434. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

Szeles idő

olaj, karton

32*38 cm

j.j.l.: Magyar Mannheimer G.