243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Elefánt

804. Elefánt

Japán, 19. sz. második fele, patinázott bronz, jelezve a hasán

m: 27 cm; talapzata: 2,5 cm