243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Oszlop pár

665. Oszlop pár

Ibériai-félsziget, 18. sz., faragott, részben aranyozott fa, sérült

m: 129 cm és 131 cm; d: 31 cm