243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Cigánylány", 1937

453. Katz Márton (USA, 1912 - Ukrajna, 1943)

"Cigánylány", 1937

olaj, vászon

80*62 cm

j.b.f.: Katz M. 937; ho. kiállítási cédula