243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nagybányai táj

432. Gáll Ferenc, Erdélyi (Kolozsvár, 1912 - Párizs, 1987)

Nagybányai táj

olaj, karton

34,5*50 cm

j.j.l.: Gáll Nagybánya