243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Kurd" szőnyeg

840. Kaukázusi "Kurd" szőnyeg

20. sz. eleje, gördesz csomózás, erőteljesen kopott

271*112 cm