243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Festő az ablak előtt, 1958

518. Bortnyik Sándor (Marosvásárhely, 1893 - Budapest, 1976)

Festő az ablak előtt, 1958

olaj, karton

48*33,5 cm

j.j.l.: Bortnyik 1958; b.l.: Bortnyik 58