243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Téli táj

576. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)

Téli táj

olaj, karton

60*69 cm

j.j.l.: Szlányi L.; ho. kiállítási cédulák: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 75. évi jubileumi kiállítás, 1936., 337. tétel és kiállítási címke töredék