576. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)
Téli táj
olaj, karton
60*69 cm
j.j.l.: Szlányi L.; ho. kiállítási cédulák: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 75. évi jubileumi kiállítás, 1936., 337. tétel és kiállítási címke töredék