243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falióra konzollal

758. Falióra konzollal

Svájc, 19. sz. vége, felesütős, orsójáratú szerkezet, festett, aranyozott fa tokban, ingával, 1 kulccsal, működőképes

m: 65 cm; konzol: 26 cm