243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Barátnők, (Aktok; Modellek a nagybányai műteremben), 1928 körül

523. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

Barátnők, (Aktok; Modellek a nagybányai műteremben), 1928 körül

tempera, karton

960*680 mm

j.j.l.: Perlrott Csaba V.