243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Templomkert, 1935

473. Biltiu, Dancus Traian (Jód, 1899 - Bukarest, 1975)

Templomkert, 1935

olaj, karton

55*42 cm

j.j.l.: T. Biltiu 935