243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdőrészlet, 1961

619. Gyémánt László (Budapest, 1935 - )

Erdőrészlet, 1961

olaj, vászon

40,5*60,5 cm

j.j.l.: Gyémánt 61