243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fehér galamb pár - falikép

832. Fehér galamb pár - falikép

Kína, 19. sz. vége, akvarell és tempera, selyem, jelzett, felirattal és pecséttel

60*72 cm