243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asztal

699. Asztal

német vagy flamand, 18. sz., esztergált bükkfa és fenyőfa lábazaton, tölgyfa és diófa lapján jávorfa és paliszander intarziás díszítéssel, egy fiókkal

74,5*125,5*88 cm