243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Áldás

794. Áldás

perzsa, 19. sz., fa lapon tussal festve a (Méh) szúra 90. és 91. verse, sérült

55,5*21,2 cm