243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fürdőzők a Dunakanyarban

592. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Fürdőzők a Dunakanyarban

rézkarc, papír

155*205 mm

j.j.l.: Szőnyi István; b.l. nyomaton: Sz