694. Emeletes írószekreter
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, felújított
193*136*70 cm