243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter

694. Emeletes írószekreter

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, felújított

193*136*70 cm