243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Párizs", 1932

561. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

"Párizs", 1932

pasztell, papír

50*70 cm

j.b.l.: Farkasházy Paris 1932