601. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)
Fiatalkori önarckép, 1920
rézkarc, papír
240*185 mm
j.j.l.: Szőnyi István; j.j.l. a nyomaton: Szőnyi István; lent felirat: "Csináltam magamról anno 1920 novemberében az első karcom. Jóbarátaimnak adom emlékül"