243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fiatalkori önarckép, 1920

601. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Fiatalkori önarckép, 1920

rézkarc, papír

240*185 mm

j.j.l.: Szőnyi István; j.j.l. a nyomaton: Szőnyi István; lent felirat: "Csináltam magamról anno 1920 novemberében az első karcom. Jóbarátaimnak adom emlékül"