243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Karosszék, 2 db

729. Karosszék, 2 db

osztrák, 20. sz. eleje, tömör kőrisfa és habos kőris, faragott díszítéssel, kárpitozott ülőrésszel és háttámlával, felújított

93,5*57*49 cm