243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Kilátás a Gellérthegyről" (Lágymányos), 1940 körül

534. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

"Kilátás a Gellérthegyről" (Lágymányos), 1940 körül

olaj, vászon

55,5*71 cm

j.j.l.: Lakatos A; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula töredék