243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Parlament látképe

606. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

A Parlament látképe

akvarell, papír

265*360 mm

j.j.l.: Diósy Antal Budapest