243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyvszekrény

727. Könyvszekrény

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérüléssel, 3 db kulccsal

234*195*55 cm