243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Templom bejárata

412. Magyar festő, 20. sz. eleje

Templom bejárata

olaj, falemez

57,5*45,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan